Dam tot Damloop 2022
Nog te gaan

Ja, eindelijk kan het weer! Inschrijven voor een van de leukste hardloopevenementen van Nederland: de Dam tot Damloop, van Amsterdam naar Zaandam, op zondag 18 september.
Dus.... loop je mee met Run4AIR voor de NCFS? De gezellige en sportieve sfeer weer proeven en samen ervoor gaan! Misschien wil je alleen, maar samen met een vriend/vriendin/familelid is natuurlijk ook heel leuk! Of je vormt samen met collega's of vrienden een team.
We vragen van jou om minimaal € 150 aan sponsorgeld in te zamelen en daarvoor ontvang je het startbewijs en een Run4AIR hardloopshirt. Je bent dan verzekerd van een starttijd in de ochtend in een speciaal goede doelenvak.
We hebben vijftig startbewijzen, dus schrijf je snel in! Daarna ontvang je een link van de Dam tot Damloop zelf om je gegevens ook daar vast te leggen.