Nijmeegse 4daagse for Air

Judith van den Hoven

Nog te gaan

van totaal € 800 (78%)

De Nijmeegse 4daagse zou ik met taaislijmziekte nooit lopen, te ver, te warm, te druk en te benauwd.
De cf medicijnen (modulators) die ik nu gebruik maken het leven een stuk gemakkelijker. Ik heb de smaak van het wandelen te pakken. Afgelopen jaar liep ik de 4daagse in Marbella en dat ging met 20km en flinke heuvels prima. Zou ik dan misschien die vierdaagse in Nijmegen dan toch kunnen lopen? Ik ga er voor en heb tickets!
Met al de gelopen kilometers wil ik lotgenoten helpen, die nog geen gebruik kunnen maken van de levens verbeterende medicijnen. Daarnaast steun ik het onderzoek naar de ouder wordende patiënten met taaislijmziekte. Welke gevolgen brengt dat met zich mee?!
Steun jij mij ook in deze kilometer naar meer lucht en kwalitatief leven?

Bekijk alle
€ 20 23-06-2026 | 17:03 Support van een lieve tante
€ 20 19-06-2026 | 09:08
€ 10 17-06-2026 | 11:51
€ 25 16-06-2026 | 10:06 Yeah go Judith!
€ 25 16-06-2026 | 08:03
Bekijk alle

Records en mijlpalen

15-06-2026 | 17:56 Streek2daagse 2026 was er een van records en mijlpalen. Zaterdag liep ik voor het eerst de 40+ kilometer en dat ging lekker. In de ochtend om 6.30u van huis vertrokken om naar Brakkenstein te lopen. Daar ingeschreven voor de 30km wandeling, richting de Hatertse en Overasseltse vennen. Iets over 8u gestart en om 15u weer terug. Samen met wandelmaatjes Yvonne en Jose. Daarna terug naar huis gewandeld en een welverdiende stop bij de Mac voor een milkshake. Dat bracht de teller op 41km iets over 16u.Zondag na een korte nacht toch weer opgestaan om stijfjes aan dag twee te beginnen. Deze keer op de fiets naar Brakkenstein. Daar samen met Jose richting Groesbeek en Mook gewandeld. Deze dag leek in het begin mee te vallen, maar ergens ging de vermoeidheid hard mee spelen. Het was echt even doorzetten en wat vaker pauzeren, maar we hebben het gered💪 31km afgetikt.Dan te bedenken dat ik dit vier dagen wil gaan doen, onvoorstelbaar!! Maar wonderlijk ben ik vandaag toch gewoon gaan werken en verdwijnt de stijfheid en met de vermoeidheid is het ook wel te doen. Dat schept weer meer vertrouwen 🍀Tijdens de Nijmeegse 4daagse ben ik te volgen met vlaggetje nummer 20. Hiermee sta ik als deelnemer in de spotlights en kan ik uitgelicht worden door de media.Mij steunen via de NCFS kan nog steeds.Heel veel dank voor uw steun🙏
Lees meer